функција Производи

Нови пристигнувања

OEM shopping bags factory non woven laminated pressure carry bags with custom logo
oem china supplier cusomized special eco friendly felt fabric shopping messenger handbags case with logo
oem odm wholesales ployester nylon fashion young shcool sport outdoor backpack  storage sling nylon drawstring bags
oem wholesales oxford fabric cooler bags with insulation cooler cart outdoor travel bags for lunch seafood picnic
OEM Waterproof Oxford Fabric Business Envelope File Ducuments Pouch Bags With Pocket Plastic Handle Zipper
OEM Wholesales Jute Fabric Wine Drink 2/4/6 Bottle Division Bag For Carry Wine Gifts packaging Tote Jute Bags With PVC Window
caihongye oem waterproof nylon garment suit cover dust bags with zipper logo pvc window for closet wardrobe receive storage bags
Кина Шенжен OEM снабдувач recycleable reuseable подарок ployester црна најлон со можност за преклопување шопинг торба со патент печатење на логото
Кина поблиску prodution производители подарок торба промоциона рекламирање не ткаени платнени шопинг торба со гумени плоча печатење на логото
OEM чиста природа памук платно ткаенина пакување промотивни плажа шопинг подарок ecobags со вез логото розова памук поставата
  • 车缝1
  • QQ图片20171114172754

Нашата компанија е основана во 1999 година, специјализирана за производство и прилагодување на различни видови на кеси, подарок торби, еко-пријателски кеси, козметички торби и други рекламирање торби. Главниот бизнис неткаен торби, памук торби, полиестер кеси, ќебиња торби, кулер кеси, се чувствува кеси, козметички bags.18 години од процесот на развој ние иновативни бизнис, високо-квалитетни технологија, ефикасна услуга, повеќето конкурентни цени. На еко-пријателски производи индустрија, ние сме најконкурентни, најдобра услуга и конкурентна цена, професионални, Caihongye ќе ви биде долг и најдобар партнер за соработка.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

WhatsApp Online Chat !