За нас - Шенжен CaiHongYe Bag Производи копродукции, ООД

за нас

Нашата компанија е основана во 1999 година, специјализирана за производство и прилагодување на различни видови на пластични кеси, торби, подарок торби, еко-пријателски кеси, козметички торби и други рекламирање торби. Главниот бизнис супер пластични кеси, хартиени кеси, неткаен торби, памук торби, полиестер торби, ПП лист чанти, ќебиња торби, кулер торби, ПВЦ козметички торби. 18 години од процесот на развој ние иновативни бизнис, високо-квалитетни технологија, ефикасна услуга, повеќето конкурентни цени. На пластични кеси и неткаен кеси производ индустрија, ние сме најконкурентни и злато снабдувач. Ние како и секогаш ќе се залага за клиенти да се создаде општество цени за заштита на животната средина да се направи најголемиот придонес. Топло добредојде на клиенти посетете ја нашата производители, понудената соработка, се создаде поголема слава!

Caihongye направи greent светот и ниско ниво на јаглерод иднина во целина животи.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !