Најчесто поставувани прашања - Шенжен CaiHongYe Bag Производи копродукции, ООД

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се вашите цени?

Нашите цени се предмет на промена во зависност од понудата и други пазарни фактори. Ние ќе ви испратиме ажурирана ценовникот по вашата компанија да не контактирате за повеќе информации.

Дали имате минимум цел количество?

Да, ние бараме сите меѓународни налози да имате тековен минимум цел количество. Ако сте во потрага да се препродава, но во многу помали количини, ви препорачуваме да проверете го нашиот веб-сајт

Може да ви ОЕМ или ODM?

Да, имаме силен развој тим. Производите може да се направи во согласност со вашето барање.

Каков вид на информации што ви треба да се понуди пред да ви цитат понуди?
A: материјал (не заборавајте на дебелина)
Б: Количина на кеси сакате
C: Печатење на кеси
D: Слични торба слики
Е: Големината на кеси
Каков вид на начин на плаќање се во ред со нашата компанија?

T / T, Paypal, Western union се општа употреба, L / C е, исто така, во ред.

Каков вид на превозот метод нудите?

Од страна на морето и од воздух и двајцата се во ред, ние обично го прават ФОБ, EXW, CIF, DDU со клиентите.

Зошто нас?
А: Брз одговор (Сите пораки од вас ќе се одговори во рок од 24 часа)
Б: Шенжен фабрика (Директно брод на светот купувачи)
C: Слободен постоечките примерок (треба да се обрне на товар)
D: Кориснички производи (OEM / ODM се добредојдени)
Е: еколошки производи
F: Богато искуство (од 1999 година)
G: Вивид, жив резултат печатење
H: Исклучителна пакување
Како да прават бизнис со нас?

123adzf

Сакаат да работат со САД?


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

WhatsApp Online Chat !