Feature Produkte

Arritje të reja

OEM shopping bags factory non woven laminated pressure carry bags with custom logo
oem china supplier cusomized special eco friendly felt fabric shopping messenger handbags case with logo
oem odm wholesales ployester nylon fashion young shcool sport outdoor backpack  storage sling nylon drawstring bags
oem wholesales oxford fabric cooler bags with insulation cooler cart outdoor travel bags for lunch seafood picnic
OEM Waterproof Oxford Fabric Business Envelope File Ducuments Pouch Bags With Pocket Plastic Handle Zipper
OEM Wholesales Jute Fabric Wine Drink 2/4/6 Bottle Division Bag For Carry Wine Gifts packaging Tote Jute Bags With PVC Window
caihongye oem waterproof nylon garment suit cover dust bags with zipper logo pvc window for closet wardrobe receive storage bags
furnizuesit OEM china Shenzhen recycleable dhuratë reuseable ployester zi najloni foldable pazar qese me logon zinxhir të shtypura
china wholesales prodution prodhuesit qese dhuratë promot e reklamave jo të endura qese shopping ngarkesë me shtypjen pjatë gome logo
OEM pastër pambuku natyra pëlhurë kanavacë ecobags paketimit pazar beach promovuese dhuratë me qëndisje logo rreshtim rozë pambuku
  • 车缝1
  • QQ图片20171114172754

Kompania jonë është themeluar në vitin 1999, i specializuar në prodhimin dhe customization e llojeve të ndryshme të qese plastike, qese dhuratë, çanta eko-miqësore, çanta kozmetike dhe çanta të tjera reklamuese. Çanta kryesore të biznesit jo të endura, çanta pambuku, çanta poliestër, batanije çanta, qese frigorifer, qese ndjerë, vitet kozmetike bags.18 e procesit te zhvillimit ne biznes inovative, teknologji cilësi të lartë, shërbim efikas, çmimet më konkurruese. On eko-miqësore produkt industrisë, ne jemi më konkurruese, shërbimin më të mirë dhe të çmimeve konkurruese, profesional, Caihongye do të jetë partneri juaj i gjatë dhe më të mirë bashkëpunues.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !