Rreth Nesh - Shenzhen CaiHongYe qese Produkte Co. Ltd

Rreth nesh

Kompania jonë është themeluar në vitin 1999, i specializuar në prodhimin dhe customization e llojeve të ndryshme të qese plastike, qese plastike, çanta dhuratë, çanta eko-miqësore, çanta kozmetike dhe çanta të tjera reklamuese. Biznesi kryesor qese super plastike, qese letre, qese jo të endura, çanta pambuku, qese poliestër, çanta fletë PP, batanije çanta, qese frigorifer, qese PVC kozmetike. 18 vjet të procesit të zhvillimit të biznesit ne inovative, teknologji cilësi të lartë, shërbim efikas, çmimet më konkurruese. Në qese plastike dhe qese jo të endura industrisë së prodhimit, ne jemi më konkurruese dhe ari furnizuesit. Ne si gjithmonë do të përpiqemi për klientët për të krijuar çmimet për shoqërinë mbrojtja e mjedisit për të bërë kontributin më të madh. Ngrohtësisht i mirëpritur klientët vizitoni prodhuesit tanë, të fitojë të fitojë bashkëpunim, të krijojë lavdi të madhe!

Caihongye bëjë një botë dhe të ulët të karbonit të ardhmen GREENT në lifes tërë.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !