FAQs - Shenzhen CaiHongYe Bag Products Co.

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi të furnizimit dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kompaninë tuaj të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

A keni një sasi minimale të rendit?

Po, ne kërkojmë të gjitha urdhërat ndërkombëtare që të ketë një sasi minimale të vazhdueshme të rendit. Nëse jeni duke kërkuar për të rishes, por në sasi shumë më të vogla, ne ju rekomandojmë që të shikoni faqen tonë të internetit

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

Çfarë lloji i informacionit që ju duhet për të ofruar para se ne të një kuotë të ofrojë?
A: Material (harroni trashësinë)
B: Sasia e qeseve ju doni
C: Printing nga çanta
D: pictures ngjashme qese
E: Madhësia e çanta
Çfarë lloj termat e pagesës janë të mirë me kompaninë tonë?

T / T, Paypal, Western Union janë përdorur të zakonshme, L / C është gjithashtu në rregull.

Çfarë lloj metode anijeve nuk ju ofrojnë?

Nga deti dhe nga ajri janë të dy në rregull, ne zakonisht e bëjnë FOB, EXW, CIF, DDU me konsumatorin.

Përse ne?
A: Përgjigja Fast (Të gjitha email nga ju do të jetë përgjigjur brenda 24 orëve)
B: Fabrika Shenzhen (Direkt anije për blerësit në mbarë botën)
C: Free mostër ekzistues (që ju duhet të paguani mallrave)
D: Customized produkte (OEM / ODM është i mirëpritur)
E: Mjedisi-miqësore e produkteve
F: përvojë të pasur (nga viti 1999)
G: Vivid, rezultati gjallë Shtypi
H: paketimit hollë
Si për të bërë biznes me ne?

123adzf

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !